skip to Main Content
Whatsapp : 0553 861 0101

İnternet Ortamı’nın sık kullanılan Astropay Kartı komisyonsuz güvenilir şekilde anında bozum yapabileceğiniz doğru adrestesiniz

Astropay kart bozum Resmi Reselleri  olarak siz müşterilerimize  daha hızlı güvenli Astropay bozdurma hizmet verebilmek için yapmanız gerekenleri aşağida detaylı olarak listeliyoruz, lütfen detayları dikkate alınız.

astropay kart bozumAstropay Kart Bozdurmak için İlk Adımlar.

1-) Müşteri Temsilcileri ile canlı destek veya whatsapp ile  irtibata geçip kur fiyatını anında öğrenebilirsiniz.
2-) Firmamıza güvenebilirsiniz 7 yıldır ön ödemeli kart Sektör’de Astropay Card Resmi Bayi A.Ş olarak öncü firmayız.
3-) Astropay kart bozum Kod bilgilerini  Müşteri hizmetleri teslim edin ve sonrada banka hesap bilgilerini belirtin
4-) Yapmanız gereken tek şey Astropay Card Resmi Bayi A.Ş firması tarafından gönderilen Havale veya EFT‘yi beklemek olacaktır.

Güncel kur fiyatlarını resmi olarak merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak bizim için çok önemli.

Astropay Bozum işlemlerinde kullanılan bankalar;

Garanti, Akbank, Finansbank, İşbankası, Yapıkredi, Halkbank Vakıfbank, Ziraatbank, Denizbank, TEB,ve birçok banka

Sonuç olarak bizimle çalışan Tüm müşterilerimiz zaten mutlu kalır ve sitemizde hem astropay alım hemde astropay bozum işlemlerini güvenle hemen yapabilirsiniz.

Astropay bozum işlemleri sayesinde, ön ödemeli bu kart türü sadece bir ödeme aracı olmaktan çıkıyor. Bi yandan da sizler için kazanç kapısı da olabiliyor. Çünkü kullanıcılar artık astropay kodlarını oyun sitelerine yükleyerek burada kazanç elde edebiliyorlar. Elde ettikleri kazancı nakit para olarak ellerine almak istiyorlar ve sanal ortamdan çıkarıyorlar. Sanal ortamdan paralarını nakit olarak çekme işlemlerine astropay bozum diyoruz. Astropay kart bozumu doviz cinsi üzerinden dolar (usd) olarak değer alır.Bu kart türü gerek bozum gerek satın alma esnasında doviz cinslerinden dolar para birimini esas alır. Her astropay bozum işleminde doların Türk lirası karşısındaki değerine göre nakitlendirilir

Firmamız astropay kart bozum işlemlerinizi resmi yollarla hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.Her zaman en yüksek döviz kurunu değerli müşterilerimize sunmaya gayret gösterirken, işlemlerinizi verdiğiniz kart adedine bağlı olarak 6-10 dakika arasında tamamlıyoruz.

astropay paykasa paykasa paykasa paykwik