skip to Main Content
Whatsapp 0537 608 5827
Türkiye’nin Tek resmi Astropay bayisi olarak ilk ve tek Astropay RESELLER firması astropayturkey.com’dır. Firmamıza ait tüm platformlardan 7/24 satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Günümüz teknolojisinde online alışverişin yeri çok büyüktür. Gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan online sanal alışverişin beraberinde insanlara kolaylık sağlamak amacıyla oluşturulmuş birçok ödeme sistemi de geliştirilmiştir. Bu geliştirilen ödeme sistemlerinden en bilineni ve en güvenlisi astropay karttır. Bu kart ile yapacağınız her alışveriş %100 güvenlik ve gizlilik altında kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

Astropay hakkında yazdığımız yazılarımızda da belirttiğimiz gibi astropay kart, sanal alışverişlerde en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerindendir. Astropay kart ile birçok platformda ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çok avantajlı bir ödeme yöntemi olan astropay %100 güvenli bir ödeme sistemdir. Kullanımının kolay olmasından ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabildiğiniz için en popüler ödeme yöntemlerinin arasına giren astropay ile sizlerde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz

     4 ADIMDA ASTROPAY KART SATIN AL

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde astropay satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz astropay  Kart miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz astropay miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail veya whatsapp olarak astropay pin kodunuz sizlere maksimum 8 dakika içerisinde iletilecektir.