skip to Main Content
Whatsapp : 0553 861 0101

Türkiye’nin Tek resmi Astropay bayisi olarak ilk ve tek Astropay RESELLER firması astropayturkey.com’dır. Firmamıza ait tüm platformlardan 7/24 satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Astropay satın al ile günümüz teknolojisinde online sanal alışverişin yeri çok büyüktür. Gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan online sanal alışverişin beraberinde insanlara kolaylık sağlamak amacıyla oluşturulmuş birçok ödeme yöntem sistemi de geliştirilmiştir. Bu geliştirilen ödeme sistemlerinden en bilineni ve en güvenlisi astropay karttır. Bu kart ile yapacağınız her alışveriş %100 güvenlik ve gizlilik altında kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

astropay satın al

Astropay satın al hakkında yazdığımız yazılarımızda da belirttiğimiz gibi astropay kart, sanal alışverişlerde en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerindendir. Astropay kart ile birçok platformda ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çok avantajlı bir ödeme yöntemi olan astropay %100 güvenli bir ödeme sistemdir. Kullanımının kolay olmasından ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabildiğiniz için en popüler ödeme yöntemlerinin arasına giren astropay ile sizlerde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz

Dünya çapında anlaşma yapılan yerler de kullanabileceğiniz astropay kodlarını satın almak çok kolay! 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sorun yaşadığınız her adımda size destek olacaktır. Astropay kart sitemiz üzerinden astropay bayi güvencesinde kolayca alınabilir. Merak ettiğiniz diğer konular için canlı destek servisimize başvurabilir veya aşağıdaki diğer konularımızı inceleyiniz.

Astropay kart, her şeyden önce kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Astropay kart ile online alışveriş yapan tüm kullanıcılar, ödeme sırasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak yerine astropay kartlarına tahsis edilmiş olan 16 haneli pin kodunu kullanmaktadır.

     4 ADIMDA ASTROPAY KART SATIN AL

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde astropay satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz astropay  Kart miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz astropay miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak kolayca ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail veya whatsapp olarak astropay pin kodunuz sizlere maksimum 8 dakika içerisinde iletilecektir.

astropay paykasa paykasa paykasa paykwik