skip to Main Content
Whatsapp : 0553 861 0101

Astropay nedir günümüzde sanal online alışverişler bir hayli artmış ve artmaya devam etmektedir. Kredi kartı ya da banka kartı kullanılarak yapılan bu alışverişler, bazı güvenlik sorunlarına yol açmaktadır. Kişisel bilgilerinizi yani telefon numaranızı, banka kartı ya da kredi kartı hesap numaralarınızı paylaşmanız nedeniyle dolandırılma ihtimali tüm sanal alışveriş severlerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu ihtimaller düşünülerek, güvenliğinizi sağlamak ve daha kolay alışveriş sunmak için Astropay Kart ortaya çıkmış ve çıktığı günden bu yana dünya çapında kullanıcıları gittikçe yaygınlaşmıştır. Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda olmadan alışveriş yapma imkanına siz değerli kullanıcılarımız bir tık ile ulaşabilir ve dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay Nedir?
 

Astropay Nedir? Ne İçin Kullanılır ?

Bu kart, dilediğiniz alışveriş sitelerinde satın alımlar gerçekleştirmenize ve satın alma işlemlerinde güvenlik sorunlarını dert etmemenize yarar. Türkiye’de N11, hepsiburada.com gibi köklü alışveriş sitelerinde ve daha birçok sitede alışveriş yapabilirsiniz.

Sizlere kolay, hesaplı ve güvenli alışverişin yanında bazı avantajlar da sunar. Astropay Kart sadece alışveriş sitelerinde değil, dünya üzerinden oynanan birçok online/sanal oyunlarda da kullanılır. Örnek vermek gerekirse: Metin2, Knight Online, League Of Legends, Silkroad, Minecraft gibi neredeyse herkes tarafından bilinen oyunların, oyuncuları için hazırladığı oyun içi ek avantajlı paketleri ve özel objeleri satın alabilir ve daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

Astropay Kart Nasıl Alınır ?

Astropay kartı satın almak için sitemizde bulunan Satın Al butonuna tıklayıp, size uygun paketi seçip, müşteri temsilcilerimizle iletişim sağlamanız yeterlidir. Sizlere verdikleri hesap numarasına, dilediğiniz bir ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirdiğinizde işleminiz tamamlanacak ve dakikalar içerisinde kartınızı kullanabileceksiniz. Bu kadar kısa sürede kullanmak büyük avantaj ama ‘’nasıl?’’ diyorsanız; siz ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra kontrol sağlanacak ve ödeme işlemini tamamladığınız onaylandığında müşteri temsilcimiz size 16 haneli PIN kodundan oluşan kartınızın numarasını teslim edecektir.

 

Astropay Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir ?

Astropay nedir sorusu kart kullanmak oldukça kolay ve avantajlıdır. Alışveriş yapacağınız sitenin ödeme bölümünde Astropay logosu var ise kişisel bilgilerinizi paylaşmadan istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteniz üzerinde satın al butonuna tıklayıp, size verilen 16 haneli PIN kodunu yazmak ve onaylamaktır.

Astropay kartın avantajlarına gelirsek:

-Elbette sürekli bahsettiğimiz üzere, oldukça güvenli bir ödeme yöntemidir.

-Tek kullanımlık bir karttır. Bu nedenle kartınızın bakiyesini kullandıktan sonra yeniden doldurtulamaz. Bu da olası dolandırılma ihtimallerini ortadan kaldırır.

-Limitini siz belirlersiniz. Kredi kartında olduğu gibi borca girme ihtimaliniz yoktur ya da ay sonu ekstre derdinden sizleri kurtarır.

-Her yerde ve her saatte alışveriş yapabilme imkanı sunar.

-Faiz uygulaması yoktur.

Güncel kur fiyatlarını resmi olarak merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak bizim için çok önemli.

astropay paykasa paykasa paykasa paykwik